Rezultatų: 8

Stiklinės lentos

Dėklas markeriams AS146

Kaina - 6.00 

Stiklinės lentos

Magnetai

Kaina - 6.00 

Stiklinės lentos

Markeriai

Kaina - 2.00 

Stiklinės lentos

Markeriai spalvoti

Kaina - 10.00 

Stiklinės lentos

Markeris AS144

Kaina - 4.50 

Stiklinės lentos

Stiklinė magnetinė lenta

Kaina - 41.00 265.00 

Stiklinės lentos – naujas ir modernus įrankis jūsų klasei

Kam pirkti paprastą, nebeįdomią rašymo lentą, jei galima įsigyti modernią ir šiuolaikišką lentą, kuri tikrai patiks visiems mokiniams? Įvairių spalvų ir dydžių stiklinės lentos yra naudojamos lengviau nei lentos skirtos rašymui su kreida. Ant šių lentų galima rašyti su spalvotais rašikliais, kuriuos galima nuvalyti vienu brūkštelėjimu ir rašyti dar kartą, be to nelieka jokių rašalo žymių. Tokios lentos turi nemažai privalumų:

Praktiškumas ir ergonomiškumas

Stiklinės lentos nesitepa, nedulka, tvirtai prisitvirtina prie sienos ir jas itin paprasta naudoti. Naudojant rašiklius lengva rašyti tekstą ir prireikus iškart nuvalyti. Magnetų pagalba lengva pritvirtinti priminimus ar tvarkaraščius. Tokios lentos papuošia sienas ir yra ilgaamžės, todėl sutaupysite pinigų kitoms reikmėms.

Dekoratyvumas ir paprastumas

Stiklinės lentos yra ne tik funkcionalios ir praktiškos, bet ir puikiai papuošia klasės sienas. Skirtingų spalvų stiklas atrodo žaismingai ir kartu moderniai. Suderintos kelių skirtingų spalvų lentos gali tapti puikia interjero detale. Galite kiekvienam mokomajam dalykui priskirti skirtingų spalvų lentas, rašyti ant jų rašikliais arba magnetais tvirtinti svarbią informaciją.

Ilgaamžiškumas ir patvarumas

Šios lentos yra tokios pat tvirtos ir patikimos kaip ir tradicinės lentos, tačiau kur kas modernesnės ir šiuolaikiškesnės bei suteikiančios klasės atmosferai profesionalumo. Naudojimas – paprastas, nereikalinga jokia speciali priežiūra. Lentos nesitepa ir atrodo tvarkingai. Nusipirkę tokią lentą galėsite būti ramūs: naudosite lengvai – džiaugsitės ilgai.

Stiklinės lentos – šiuolaikiškas pasirinkimas jūsų klasei. Ne tik papuošite sienas, bet ir išnaudosite visą šių lentų funkcionalumą: priminimai, tvarkaraščiai ir namų darbai – viskas vienoje vietoje. Peržvelkite mūsų lentų ir priemonių asortimentą.