Rezultatų: 4

Projektoriaus ekranai

Ekranas su stovu 1:1

Kaina - 77.00 121.00 

Projektoriaus ekranai

Ekranas su stovu 4:3

Kaina - 109.00 138.00 
Kaina - 79.00 142.00 
Kaina - 86.00 117.00 

Projektoriaus ekranai – nepakeičiamas įrankis klasėje

Kur parodyti vaizdo įrašą iš „Youtube“? Mažame kompiuterio ekrane vaizdą matysite tik Jūs. Norėdami, kad informacija pasiektų visus mokinius, įsigykite projektoriaus ekraną ir mėgaukitės dideliu vaizdu. Pakabinami arba pastatomi projektoriaus ekranai – Jūsų pasirinkimas. Skirtingų matmenų projektoriaus ekranai tiks tiek mažesnei tiek didesnei klasei. Keli tokių ekranų privalumai:

Ryškumas ir patogumas

Įsigiję projektorių ir jam skirtą ekraną tikrai nenusivilsite. Vaizdas bus ryškus ir gerai matomas. Projektoriaus ekranai neužima daug vietos, yra patogiai naudojami: lengva išvynioti ir vienu judesiu suvynioti atgal. Neturėdami ekrano galite vaizdą rodyti ir ant sienos, bet tokiu atveju gali trukdyti įvairūs sienos nelygumai ir nešvarumai, jei tokių yra. O ant balto projektoriaus ekrano vaizdas bus nepriekaištingas.

Ekonomiškumas ir paprastumas

Sunkūs ir daug vietos užimantys ekranai kartais gali atsieiti nemažai pinigų, o turint ribotus išteklius gali būti keblu įsigyti tokią priemonę savo klasei. Paprasčiausias sprendimas – projektoriaus ekranas. Jis yra lengvas, neužima daug vietos, kai yra suvyniotas ir yra pigesnė paprasto ekrano alternatyva. Galite rinktis pakabinamus arba pastatomus projektoriaus ekranus.

Tai pigesnė ir ekonomiškesnė įprasto ekrano alternatyva. Žiūrėkite filmus, įrašus, skaidres ir kita. Tikrai nepasigailėsite įsigiję šią priemonę savo klasei.