Rezultatų: 11

Mokykliniai suolai

Dvivietis stalas

33.0037.00 su PVM

Mokykliniai suolai

Dvivietis suolas

71.0077.00 su PVM
72.0078.00 su PVM
77.0084.00 su PVM

Mokykliniai suolai

Vienvietis stalas

30.0033.00 su PVM
51.0059.00 su PVM

Mokykliniai suolai

Vienvietis suolas

49.0055.00 su PVM
50.0056.00 su PVM
51.0057.00 su PVM

Mokykliniai suolai – vienas iš svarbiausių klasės elementų, be kurio neapsieis nei viena mokykla. Dviviečiai, vienviečiai, pusmėnulio formos ar suolai su lentynėlėmis, reguliuojami suolai – rinkitės suolus pagal savo ir mokinių poreikius. Be to, galite rinktis ir skirtingų spalvų metalinę apdailą ir priderinti baldus prie klasės interjero.

Vienviečiai ar dviviečiai suolai mokykliniai suolai?

Dviviečiai suolai labiau tinka didesnėms klasėms, kuriose mokosi daugiau mokinių. Vienviečiai suolai kompaktiškesni ir užima mažiau vietos, todėl jų klasėje tilps daugiau. Vienviečių suolų privalumas – mokiniai sėdės po vieną ir taip bus lengviau pastebėti, ar kas nors bando nusirašyti atsakymus testo metu. Juk tokių atvejų tikrai pasitaiko. Įdomesni, kitokios formos suolai (pusmėnulio formos) atrodo patraukliau. Taip pat vienviečiai suolai yra geras pasirinkimas mažesnėms mokinių grupėms: bus lengviau skirti dėmesio kiekvienam mokiniui, jie nesidrovės kalbėdami prieš mažesnę grupę žmonių.

Patvarumas ir ilgaamžiškumas

Mūsų mokykliniai suolai yra gaminami iš kokybiškų medžiagų, konstrukcija yra tvirta ir tarnaus tikrai ilgai. Juk suolus perkate tikrai ne vieneriems metams, todėl reikia kokybiško varianto. Mokiniai kartais būna labai judrūs ir nerangūs, todėl reikia, kad mokykliniai suolai atlaikytų smūgius ir stumdymus iš vienos vietos į kitą. Kai kuriuose suoluose įrengtos lentynėlės padės palaikyti tvarką klasėje. Svarbu ir kokybiškos kėdės, ir kokybiški suolai. Prie gerų baldų sėdėti patogiau, maloniau, nevargsta nugara.