UAB „Mokyklinių baldų centras“ mokykliniai baldai – aukščiausios kokybės ir patrauklios kainos santykis
Visai nesvarbu, kokie yra jūsų poreikiai: ar jūsų klasė didelė ar maža skirta nedidelėms mokinių grupėms, ar galite investuoti daugiau pinigų ar priešingai – stengiatės taupyti. Mūsų asortimento mokykliniai baldai yra būtent tai, ko jums reikia. Padėsime užtikrinti jūsų mokinių našumą, garantuoti jiems patogų ir nevarginantį darbą bei padidinti motyvaciją ir norą mokytis. Juk svarbu ne tik mokymo metodika, bet ir vieta, kurioje mokoma. Atsižvelgdami į Jūsų norus ir pageidavimus galėsime pasiūlyti Jums priimtiniausią variantą.

Mokykliniai suolai

Valgyklos baldai

Bibliotekos baldai

Laboratorijų baldai

Stovai žemėlapiams

Persirengimo kambario baldai

Kėdės

Patogūs mokykliniai baldai = produktyvumas

Neabejojame, jog norite, jog jūsų mokiniai jaustųsi patogiai ir galėtų dirbti našiai. Prie kokybiškų ir moderniai atrodančių baldų sėdėti yra ne tik patogiau, bet ir maloniau. Be to, jei mokiniai sėdės prie tinkamų stalų, nevargs nugara, jie sėdės taisyklingai ir patogiai net ir ilgesnį laiką. Jei jūsų klasėje esantys stalai praradę savo spalvą ir išvaizdą, metas pagalvoti apie naujus. Įsigiję stalo ir kėdžių komplektą galėsite net ir sutaupyti nemažai pinigų.

Svarbiausia – funkcionalumas

Niekas už jus geriau nežino, ko reikia jūsų klasei, bibliotekai ar laboratorijai. Jei neturite daug erdvės fantazijai ir ribotus išteklius, galvokite apie funkcionalumą. Vienviečiai stalai sutalpins daugiau mokinių net ir nedidelėje klasėje, o atviros lentynos padės vizualiai praplėsti bibliotekos erdvę ir sutalpinti daugiau knygų. Svarbiausia ne kiekybė, o kokybė.

Mūsų mokykliniai baldai pasižymi patvarumu, ilgaamžiškumu, patogumu ir yra įperkami tiek mažoms mokykloms, tiek didelėms gimnazijoms. Aukščiausios kokybės baldai yra ilgalaikė investicija į našumą ir patogumą. Jei nežinote, ko tiksliai norite, susisiekite su mumis ir padėsime išsirinkti jums tinkamiausią variantą.