Rezultatų: 14

Lovytės darželiams – patogios ir spalvingos

Itin kompaktiškos išskleidžiamos lovytės darželiams yra būtent tai, ko reikia Jūsų auklėtiniams. Vienoje kompaktiškoje lovoje galite paguldyti du vaikus – dar vienas privalumas, jei neturite daug vietos, bet daug auklėtinių. Suapvalinti lovyčių kampai garantuos Jūsų auklėtinių saugumą, jie neiškris ir nesusižeis. Galite rinktis ir skirtingų spalvų apdailą: bordo, mėlyna, o gal geltona?

Jei norite itin kompaktiško varianto, rinkitės trijų aukštų lovytes. Lovos su dangčiais – dar vienas įdomus interjero sprendimas. Paklojus lovą patalynę galima sudėti į kelis stalčius ir sustumti lovytę paverčiant komoda, ant kurios galite padėti pagalvėlių ir paversti ją patogiu suolu arba padėti minkštų pliušinių žaislų ir suteikti aplinkai jaukumo. Jei norite, galite rinktis ir paprastas vieno aukšto lovas, kurias lengvai pristumsite vieną prie kitos į eilę.

Skirtingų spalvų apdaila yra atliekama ne tik dėl interjero paįvairinimo ir žaismingumo. Rekomenduojama, kad miegamosios zonos spalvos būtų švelnios, pastelinės, nes jos padeda atsipalaiduoti ir lengviau užmigti. Tai tampa ypač aktualu darželiuose, kai laikas pietų miegui, tačiau vaikai tikrai nenori miegoti. Švelnios spalvos padės mažiesiems nurimti ir lengviau užmigti. Be to, lovytės yra universalaus dydžio, todėl tiks tiek žemesniems, tiek aukštesniems vaikams. Jei nerasite norimos lovos mūsų asortimente, susisiekite su mumis ir galėsime Jums paruošti individualų pasiūlymą.