Rezultatų: 3

Stendai atlenkiamais rėmeliais

Rėmelis plakatams PS

Kaina - 9.00 27.00 

Stendai atlenkiamais rėmeliais

Stendas atlenkiamu rėmeliu TZW25

Kaina - 14.00 78.00 

Stendai atlenkiamais rėmeliais

Stendas atverčiamu rėmeliu TZW25

Kaina - 14.00 71.00 

Kuo ypatingi stendai atlenkiamais rėmeliais?

Stendai atlenkiamais rėmeliais – universali informacinė priemonė, leidžianti reklamuoti, vizualizuoti ir atkreipti dėmesį. Juos itin paprasta naudoti, galima pakabinti ant lubų arba tvirtinti ant sienos. Labiausiai tinka plakatams, piešiniams ir išskirtiniams skelbimams. Įvairių dydžių ir savybių stendai atlenkiamais rėmeliais yra puikus pasirinkimas mokymo įstaigoms:

Filmų ir knygų anonsai

Pakabinkite tokius stendus mokyklos koridoriuose arba klasėse su reklamuojamais filmais ir knygomis. Galbūt įdėsite filmo, kurį rodys šį penktadienį mokyklos aktų salėje, plakatą? O gal parekomenduosite paauglystėje skaitytą knygą, kuri galėtų sudominti jaunuolius?

Konkursai ir laimėjimai

Kodėl gi nesuorganizavus „protmūšio“? Renginio plakatą pakabinkite koridoriuje ant sienos prie įėjimo – taip atkreipsite mokinių dėmesį. O gal kas nors iš jūsų klasės laimėjo olimpiadą? Galite pagirti ir pasveikinti nugalėtoją pakabindami jo rezultatus bei nuotrauką šiame informaciniame stende.

Spektakliai ir parodos

Galbūt greitai įvyks visos klasės ar mokyklos išvyka į spektaklį ar parodą? Gal patys mokiniai ruošia pasirodymą mokytojų dienos proga? O gal norite tiesiog paskatinti mokinius lankyti parodas, renginius ir plėsti savo akiratį bei formuoti pasaulėžiūrą? Stendai atlenkiamais rėmeliais gali būti puikus pasirinkimas norint tai pasiekti.

Stendai atlenkiamais rėmeliais – priemonė padėsianti informuoti, reklamuoti, paskatinti ir motyvuoti. Be to, spalvingi stendai ne tik atkreips dėmesį, bet ir pagyvins atmosferą jūsų klasėje ar visoje mokykloje. Rinkitės iš įvairių dydžių stendų, kuriuos galima pakabinti arba tvirtinti ant sienos.