Rezultatų: 16

Priemonės lentoms

Apvalių magnetų rinkinys AM

Kaina - 5.00 9.00 

Priemonės lentoms

Kempinė lentos valymui AS115

Kaina - 10.00 

Priemonės lentoms

Lapeliai užrašams B04_B05

Kaina - 7.00 

Priemonės lentoms

Markerių rinkinys AS104

Kaina - 6.00 

Priemonės lentoms

Markerių rinkinys AS117

Kaina - 5.00 

Priemonės lentoms

Valiklis AS105

Kaina - 5.00 

Priemonės lentoms

Valiklis AS131

Kaina - 10.00 

Priemonės lentoms: rašikliai, valikliai ir kempinės

Šios priemonės lentoms pakeičia kreidą – tradicinę priemonę, skirtą rašymui ant lentos. Jei turite magnetinę arba stiklinę lentą, nusipirkite skirtingų spalvų rašiklių, skirtų būtent tokio tipo lentoms. Rašalas nuvalomas specialia kempine, prireikus, ir valikliu. Geras dalykas tas, jog rašant su tokiomis priemonėmis lenta nedulka, kreida nebyra, o jūs nesitepate pirštų. Lentos paviršiui susitepus specialūs valikliai padės nepriekaištingai nuvalyti seną rašalą.

Lengva naudoti

Rašymas šiomis rašymo priemonėmis yra greitesnis, patogesnis ir švaresnis. Be to, rašalą galima nuvalyti vos vienu brūkštelėjimu. Įsigiję rašiklių laikiklius galėsite patogiai susidėti rašymo priemones ir palaikyti tvarką. Magnetinius laikiklius lengva pritvirtinti prie magnetinės lentos.

Skatina kūrybiškumą

Naudojant skirtingų spalvų rašiklius galima pabrėžti skirtingus dalykus ir taip atkreipti mokinių dėmesį. Pavyzdžiui, skirtingos spalvos gali būti labai naudingos žaidžiant šaradas. Rašydami skirtingų spalvų rašymo priemonėmis mokiniai lavins vaizduotę ir gerins atmintį, be to bus labai smagu spėlioti, žaisti ir rungtis su kitais mokiniais. Su kai kuriais rašikliais galima rašyti ne tik ant lentos, bet ir ant popieriaus.

Galima sutaupyti

Šios rašymo priemonės lentoms yra pigesnė ir patogesnė rašymo priemonė nei kreida. Jie ne tik pigesni, ilgiau naudojami, bet yra ir didesnis spalvų pasirinkimas. Su kreida rašysite trumpiau, jos reikės dažniau, o nusipirkę visą rinkinį rašiklių ilgai būsite ramūs ir net sutaupysite pinigų kitoms reikmėms. Priemonės lentoms iš mūsų asortimento tikrai pravers įsigyjant magnetinę lentą.