Rezultatų: 7

Prezentaciniai baldai

Projektoriaus stalas Master

Kaina - 173.00 

Prezentaciniai baldai

Projektoriaus stalas SOLO

Kaina - 120.00 

Prezentaciniai baldai

Projektoriaus stalas ST007

Kaina - 209.00 

Prezentaciniai baldai

Projektoriaus stalas ST010

Kaina - 270.00 

Prezentaciniai baldai

Projektoriaus stalas STS

Kaina - 335.00 

Prezentaciniai baldai

Tribuna PF05

Kaina - 179.00 

Prezentaciniai baldai

Tribuna PFS

Kaina - 310.00 

Stalai ir tribūnos – prezentaciniai baldai, tikrai nepamaišysiantys nei viename renginyje ar konferencijoje. Projektoriaus stalus galima naudoti ir kasdien: žiūrėti filmus, rodyti mokiniams skaidres ir vaizdo įrašus. O stovėdami už tribūnos ir sakydami kalbą jausitės tarsi būtumėte geriausias Senovės Romos oratorius. Sulankstomi projektoriaus stalai ir tribūnos neabejotinai reikalingas įrankis kiekvienam vadovui.

Prijunkite ir žiūrėkite!

Įvairių matmenų prezentaciniai baldai yra lengvai pritaikomi bet kokio dydžio klasei, todėl nereikės galvoti, kur pakabinti projektorių. Paprasčiausiai padėkite jį ant stalo, įjunkite ir naudokite. Jei stalo nebenaudosite, galite jį sulankstyti ir padėti prie sienos ar į spintą. Nei išlankstyti, nei sulankstyti šie stalai neužima daug vietos, todėl tiks net ir mažoms klasėms ar konferencijų salėms. Be to, projektoriaus stalai su ratukais lengvai pervežami į kitą klasės vietą ar kitą patalpą.

Kalbėkite nesivaržydami

Kiekvienam oratoriui reikalinga tribūna, už kurios stovėdamas ir sakydamas kalbą jis jausis svarbus, išgirstas ir galės geriau įtikinti savo auditoriją. Itin patogios įvairių dydžių tribūnos tikrai leis jums pasijausti tarsi Senovės Romoje. Daugelis žmonių tvirtina, kad stovėdami už pakylos ar tribūnos jaučiasi geriau, labiau pasitiki savimi ir nejaučia tokios didelės baimės kalbėdami prieš didelę auditoriją. Tokia tribūna dažniausiai naudojama aktų salėse, tačiau tiks ir didesnėse klasėse, kur tenka kalbėti prieš didesnį mokinių skaičių.

Mūsų prezentacinių baldų asortimente tikrai išsirinksite patogiausią ir geriausią priemonę konferencijoms, prezentacijoms ir renginiams vesti.