Kokia konferencija be patogių kėdžių?

Į mūsų konferencijų įrangos asortimentą įeina įvairių tipų kėdės: skirtingos spalvos, įvairūs atlošai, oda arba medis – rinktis Jums. Jei norite kėdžių konferencijų salei, rinkitės oda aptrauktas patogias kėdes su pritaikytais atlošais. Jei ieškote kėdžių klasei, rinkitės paprastas „Komix“ kėdes. O aktų salei labiausiai tiks po kelias sujungtos paminkštintos kėdės.

Lankytojų kėdės

Darbuotojų kėdės

Kėdžių blokai

Svarbiausia – patogumas

Rinkitės kėdes atsižvelgdami į jų paskirtį, galvokite apie mokinių ir kolegų sveikatą. Ant paminkštintų kėdžių patogu sėdėti ilgesnį laiką, nevargsta nugara ir laikysena geresnė. Visos mūsų kėdės yra patvarios, stabilios, konferencijų kėdžių aukštį galima reguliuoti pritaikant prie įvairių aukščių stalų. Sėdėdami ant patogios odinės kėdės su atlošu jausitės kaip tikras vadovas.

Lengva prižiūrėti ir priderinti

Medines ir odines kėdes lengva nuvalyti, jos nereikalauja ypatingos priežiūros. Kėdžių nereikia surinkinėti: tiesiog sustatykite prie stalų klasėje arba konferencijoje. Po kelias sujungtas kėdes sustatykite aktų salėje į kelias eiles. Pasirinkę skirtingas spalvas ir modelius kėdes galite derinti prie klasės ar salės interjero.

Rinkdamiesi kėdes galvokite apie patogumą ir ilgaamžiškumą. Mūsų kėdės yra patvarios ir stabilios, todėl galėsite jomis džiaugtis ne vienerius metus. Už patrauklią kainą galėsite išsirinkti norimo tipo kėdžių apmušalus, rinktis kėdes su ratukais ar be jų. Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime išsirinkti geriausią variantą.