Rezultatų: 20

Bibliotekos baldai

Lentyna su stiklu ML1

Kaina - 199.00 

Bibliotekos baldai

Lentyna su stiklu ML2

Kaina - 245.00 

Bibliotekos baldai

Lentyna su stiklu ML3

Kaina - 225.00 

Bibliotekos baldai

Lentyna su stiklu ML4

Kaina - 189.00 

Bibliotekos baldai

Vienguba dvipusė lentyna

Kaina - 149.00 

Bibliotekos baldai

Vienguba vienpusė lentyna

Kaina - 105.00 

Bibliotekos baldai

Dviguba vienpusė lentyna

Kaina - 189.00 

Bibliotekos baldai

Dviguba dvipusė lentyna

Kaina - 271.00 

Bibliotekos baldai

Vienpusė triguba lentyna

Kaina - 279.00 

Bibliotekos baldai

Dvipusė triguba lentyna

Kaina - 399.00 

Bibliotekos baldai – paprasti ir praktiški

Šiame asortimente rasite įvairių lentynų: viengubos vienpusės lentynos, viengubos dvipusės lentynos, trigubos lentynos ir ekspozicinės lentynos. Net jei Jūsų biudžetas šiems baldams yra ribotas, tikrai rasite ne patį brangiausią, bet labai neblogą variantą savo mokyklos bibliotekai.

Patraukite dėmesį

Tyrimai rodo, kad žmonės bibliotekose dažnai renkasi skaitinius, kurie eksponuojami atvirose gerai matomose lentynose. Dvipusėse ar vienpusėse ekspozicinėse lentynose akių lygyje padėtų knygų ir žurnalų viršeliai labiau patraukia skaitytojų dėmesį ir skatina skaityti.

Vizualiai padidinkite biblioteką

Atviros dvipusės lentynos neapkrauna patalpos, tarpai tarp lentynų sukuria erdvumo įspūdį. Todėl jei norite, kad mažesnė biblioteka atrodytų vizualiai didesnė, išsirinkite kelias didesnes dvipuses lentynas. Jei biblioteka didesnė, galite pirkti kelių skirtingų tipų lentynas ir suderinti jas kurdami bibliotekos interjerą.

Bibliotekos baldai atlieka demonstracinę ir edukacinę funkciją bei padeda palaikyti tvarką. Pagal abėcėlę ir mokomuosius dalykus išdėstytos knygos ar žurnalai padeda lengviau rasti reikalingą leidinį. Jei nerandate tinkamų išmatavimų lentynos, parašykite mums ir paruošime Jums individualų pasiūlymą.