Rezultatų: 8

Kaina - 178.00 549.00 
Kaina - 136.00 557.00 

Magnetinės lentos

Vartoma balda magnetinė lenta

Kaina - 189.00 590.00 
Kaina - 179.00 579.00 
Kaina - 14.00 312.00 
Kaina - 14.00 195.00 

Magnetinės lentos – kodėl vartas rinktis jas?

Magnetinės lentos yra itin universalios: tinka tiek mokykloms, tiek namams, tiek biurams. Ant jų galima ne tik rašyti, bet ir palaikyti darbo aplinkos tvarką sukabinant priminimus, tvarkaraščius ir namų darbų užduotis. Magnetinės lentos gali būti tiek keraminiu paviršiumi tiek emaliuotu paviršiumi, vartomos, pastatomos arba paprastos pries sienos tvirtinamos lentos, žalios arba baltos spalvos mokyklinės lentos – pasirinkimas platus, kokybė nepriekaištinga. Pagalvokite apie šiuos privalumus prieš įsigydami mūsų siūlomas magnetines lentas.

Dekoratyvumas ir paprastumas

Magnetinės lentos yra lengvai naudojamos, nereikalauja jokių ypatingų įgūdžių, be to jos atlieka ir dekoracinę funkciją. Papuoškite lentas spalvotomis nuotraukomis, mokinių piešiniais ar spalvotais lapeliais-priminimais ir pagyvinkite klasės atmosferą. Be to, rašymas įvairių spalvų kreida ne tik suteikia žaismingumo, bet ir atkreipia mokinių dėmesį bei pagerina atmintį.

Patogumas ir universalumas

Galite rinktis iš įvairių dizainų ir spalvų lentų, atitinkančių jūsų individualius poreikius: dviejų ar trijų dalių, vartomos, pastatomos arba prie sienos tvirtinamos magnetinės lentos. Šias lentas galima lengvai pritvirtinti norimame aukštyje arba pastatyti patogiausioje vietoje.

Tvarka ir organizuotumas

Palaikysite tvarką klasėje – daug ką galima rašyti ant lentos, o ne ant popieriaus: namų darbai, priminimai ir pastabos. Tokios mokyklinės lentos yra nepakeičiamas pagalbininkas mokymosi aplinkoje padėsiantis mokiniams ugdyti įvairius įgūdžius.

Šie ir kiti privalumai turėtų paskatinti jus įsigyti tokią lentą savo klasei. Turėkite omenyje ir ilgaamžiškumą. Juk lentą pirksite tikrai ne vieneriems ir ne dvejiems metams. Daugybė parinkčių mūsų kataloge tikrai leis išsirinkti geriausią variantą, labiausiai atitinkantį jūsų individualius poreikius.