MBC baldai darželiams – kokybė už patrauklią kainą

Kėdutės, lovytės, persirengimo spintelės, spintelės su dėžutėmis ir stalų ir kėdučių komplektai – visa tai ir dar daugiau „Mokyklinių baldo centro“ asortimente. Ikimokyklinių ugdymo įstaigų baldai yra ne ką svarbesni nei mokykliniai baldai. Itin svarbu, kad baldai darželiams būtų kokybiški, patogūs ir tarnautų ilgai.

Staliukai ir kėdutės

Spintelės su dėžutėmis

Lovytės

Persirengimo spintelės

Spintelės

Kompaktiškumas ir patogumas

Dvivietės arba trivietės išskleidžiamos lovytės yra ne tik patogios ir kompaktiškos. Įvairių spalvų apdaila suteiks aplinkai žaismingumo ir išskirtinumo, o patogios apvalintais kraštais lovytės garantuos patogų miegą ir poilsį. Jei neturite daug vietos, šios lovytės yra kaip tik jums. Sulankstykite lovytę ir paverskite ja puikia interjero detale: padėkite knygas, pagalvėles ar minkštų žaislų. Be to, šviesios spalvos padeda greičiau atsipalaiduoti ir užmigti, todėl užmigdę vaikus galėsite ramiai išgerti puodelį popietinės kavos.

Žaisti, mokytis ir tobulėti

Įsigiję mūsų staliukus ir kėdutes darželiams tikrai nenusivilsite. Vaikai tikrai norės kartu spalvinti, piešti, skaityti ir užsiimti kitokia veikla. Spintelės su dėžutėmis ir paprastos spintelės padės palaikyti tvarką, galėsite išmokyti vaikus susitvarkyti ir neišmėtyti visų priemonių kur papuola. Mūsų baldai darželiams yra ne tik patogumo, bet ir ilgaamžiškumo bei kokybės garantas. Nusipirksite vieną kartą – džiaugsitės daug metų.

Baldai darželiams iš MBC yra puiki investicija bet kokiam darželiui. Neabejojame, kad nenusivilsite mūsų baldų kokybe. Susisiekite su mumis ir galėsime jums patarti, kokius baldus išsirinkti arba paruošime jums individualų pasiūlymą.