Rezultatų: 11

Kam reikalingi stendai?

Svarstote, kaip sudominti mokinius mokomuoju dalyku, paskatinti juos mokytis ir motyvuoti? Šiame stendų asortimente tikrai išsirinksite tinkamą priemonę savo klasei: rakinami magnetiniai stendai, kamštiniai ar su stovais – pasirinkimas platus. O kur dar daugybė privalumų:

Paprastumas ir universalumas

Juos lengva naudoti, nereikalinga jokia ypatinga priežiūra, o nauda – didelė! Pastatykite arba pakabinkite stendą savo klasėje ir jums daugiau nereikės rūpintis, kur ir kaip pademonstruoti svarbią informaciją. Įsigykite rakinamą stendą – taip būsite tikri, kad tik jūs turėsite prieigą prie informacijos. Juk kartais mokiniai būna tokie nerangūs, tiesa?

Tvarka ir saugumas

Rakinami stendai padės palaikyti ne tik tvarką klasėje, bet ir padės apsaugoti vertingus darbus, pavyzdžiui, mokinių piešinius, kuriuos norite ne tik visiems pademonstruoti, bet ir neleisti, kad jie suplyštų ar susiteptų.

Dekoratyvumas ir ekonomiškumas

Tokie stendai neužima daug vietos, yra kompaktiški ir gali puikiai papuošti bet kurią klasę ar mokyklos koridorių. Skirtingos spalvos sukels skirtingas emocijas: mėlyna spalva nuramins, primins vasarą ir jūrą, o raudona spalva suteiks energijos, ryžto ir motyvacijos. Šito galime ir nepastebėti, bet spalvos daro įtaką motyvacijai ir atminčiai.

Rinkitės prekę iš mūsų plataus asortimento: įvairių dydžių, matmenų ir tipų stendai tikrai atitiks jūsų poreikius. Tikrai nenusivilsite pasirinkę didelį stendą savo klasei: kuo didesnis, tuo daugiau jo panaudojimo galimybių.