Rezultatų: 5

Planavimo lentos – vienas naudingiausių įrankių klasei

Kodėl? Juk visi mokytojai planuoja: tvarkaraščiai, namų darbai, klasės išvykos, renginiai, egzaminai ir t.t. Viskas vienoje galvoje tikrai negali sutilpti. Būtent todėl kiekvienai klasei reikalingos planavimo lentos.

Diena, savaitė, mėnuo, o gal metai?

Pasirinkite, kokį laiko tarpą norite planuoti. Kuo daugiau darbų, tuo didesnė lenta bus reikalinga. Rinkitės lentą ir pagal klasės dydį: mažesnės planavimo lentos bus kompaktiškesnės ir lengvesnės. Didesnės labiau tiks didesnėms klasėms ir tiems mokytojams, kurie turi daug veiklos. Be to, tiek mažos, tiek didelės lentos puikiai užpildys tuščias klasės sienas.

Nuo atsiskaitymo iki egzamino

Planavimo lentos skirtos ne tik tvarkaraščių, namų darbų ar egzaminų priminimui. O pasibaigus sesijai – gerų rezultatų demonstravimui. Pažymėkite ir mokinių gimtadienius, klasės išvykas ar atostogų pradžią. Juk visada smagu laukti atostogų pradžios, ar ne? Nusipirkę skirtingų spalvų rašymo priemonių galėsite skirtingai pažymėti kiekvieną įvykį, kad tikrai nieko nepamirštumėte. Galite klijuoti ir lipnius lapelius, kad dar labiau atkreiptumėte mokinių dėmesį.

Paprasta ir patogu

Šios rašomos lentos yra paprastas ir patogus būdas pažymėti reikšmingus įvykius nenaudojant užrašų knygelių ar žurnalų. Be to, ir jūs, ir mokiniai galės matyti visą informaciją, viskas bus aišku ir nekils jokių nesklandumų. Būsite tikri, kad visi namų darbai bus atlikti ir visiems atsiskaitymams pasiruošta. Galėsite stebėti mokinių tobulėjimą ir kylančią motyvaciją.

Planavimo lentos – puikus įrankis tiek jums, tiek jūsų mokiniams, padėsiantis nepamiršti, organizuoti ir planuoti. Galite rinktis net ir skirtingas lentas skirtingiems įvykiams pažymėti. Peržvelkite mūsų asortimentą ir išsirinkite tinkamiausią variantą.