Rezultatų: 4

Kaina - 11.00 54.00 

Kamštinės lentos

Kamštinė lenta mediniu rėmu

Kaina - 9.00 52.00 

Kamštinės lentos

Lipni lenta aliuminio rėmu

Kaina - 67.00 226.00 
Kaina - 22.00 59.00 

Kamštinės lentos – tik skelbimams?

Kamštinės lentos dažnai atkreipia mokinių ir tėvų dėmesį, nes ant jų būna įvairiaspalvių lipdukų, lapelių ir nuotraukų. Kasmet mokytojai stengiasi, kad jos būtų spalvingos ir įdomios. Kamštinės lentos nėra skirtos tik skelbimams kabinti ir gali būti informatyvios, žaismingos ir dekoratyvios – pagyvinančios baltas klasės sienas. Pasisemkite idėjų, kaip panaudoti kamštines lentas skaitydami toliau puslapio apačioje.

Motyvuokite, paskatinkite ir džiaukitės

Pakabinkite vieną didelę informacinę lentą koridoriuje prie klasės ir sukabinkite ten mokinių darbus: piešinius, rašinius ar kitus atliktus projektus. Keiskite juos kas savaitę ar mėnesį ir motyvuokite savo mokinius. Ne tik vaikai bus patenkinti savimi, pakils jų motyvacija ir noras mokytis, bet ir jų tėvai džiaugsis matydami, kaip tobulėja jų atžala.

Priminkite, palaikykite tvarką ir organizuokite

Turėdami vieną arba kelias kamštines informacines lentas klasėje turėsite neribotas edukacines galimybes. Nebus papildomos netvarkos galvojant, kur pakabinti pamokų tvarkaraštį, priminimus apie namų darbus ar artėjančius egzaminus. Bus mažiau betvarkės klasėje ir jūsų bei jūsų mokinių galvose. Galite pakabinti ir artėjančių atostogų ar klasės išvykos plakatus – pradžiuginkite mokinius.

Ugdykite, mokinkite, bendraukite

Kamštinės lentos taip pat gali būti puikus ugdymo įrankis. Naudokite lentas pamokų ir pertraukų metu, vaizduokite mokomąją medžiagą (žemėlapius, nuotraukas, grafikus ir pan.), leiskite mokiniams dalyvauti mokymosi procese, skatinkite bendradarbiavimą ir leiskite išreikšti mintis.
Informuoti, motyvuoti ir organizuoti dar niekada nebuvo taip paprasta ir įdomu. Vizualiai pavaizduotą informaciją atsiminti daug lengviau, klasė bus tvarkinga, o jūs galėsite džiaugtis gerais mokinių pažymiais. Galite rinktis iš įvairių spalvų, rėmų ir dydžių lentų. Mūsų kamštinės lentos yra kokybiškos ir ilgaamžės, todėl tikrai rasite sau tinkamiausią variantą.