Rezultatų: 4

Žalios magnetinės lentos

TRIJŲ DALIŲ ŽALIA MAGNETINĖ LENTA

136.00557.00 su PVM

Žalios magnetinės lentos

VARTOMA ŽALIA MAGNETINĖ LENTA

179.00579.00 su PVM

Žalios magnetinės lentos

ŽALIA MAGNETINĖ LENTA

11.00195.00 su PVM

Kodėl verta rinktis magnetines lentas?

Žalios magnetinės lentos yra itin universalios: tinka tiek mokykloms, tiek namams, tiek biurams. Ant jų galima ne tik rašyti, bet ir palaikyti darbo aplinkos tvarką sukabinant priminimus, tvarkaraščius ir namų darbų užduotis. Keraminis arba emaliuotas paviršius, vartomos arba paprastos prie sienos tvirtinamos lentos, žalios arba baltos spalvos magnetinės lentos – pasirinkimas platus. Pagalvokite apie šiuos privalumus prieš įsigydami magnetinę lentą:

Dekoratyvumas ir paprastumas

Žalios magnetinės lentos yra lengvai naudojamos, nereikalauja jokių ypatingų įgūdžių, be to jos atlieka ir dekoracinę funkciją. Papuoškite lentas spalvotomis nuotraukomis, mokinių piešiniais ar spalvotais lapeliais-priminimais ir pagyvinkite klasės atmosferą. Be to, rašymas įvairių spalvų kreida ne tik suteikia žaismingumo, bet ir atkreipia mokinių dėmesį bei pagerina atmintį.

Patogumas ir universalumas

Galite rinktis iš įvairių dizainų ir spalvų lentų, atitinkančių jūsų individualius poreikius: dviejų ar trijų dalių, vartomos, pastatomos arba prie sienos tvirtinamos magnetinės lentos. Šias lentas galima lengvai pritvirtinti norimame aukštyje arba pastatyti patogiausioje vietoje.

Tvarka ir organizuotumas

Magnetinės lentos padės palaikyti tvarką klasėje – daug ką galima rašyti ant lentos, o ne ant popieriaus: namų darbai, priminimai ir pastabos. Tokios lentos yra nepakeičiamas pagalbininkas mokymosi aplinkoje padėsiantis mokiniams ugdyti įvairius įgūdžius.

Šie ir kiti privalumai turėtų paskatinti jus įsigyti tokią lentą savo klasei. Turėkite omenyje ir ilgaamžiškumą. Juk lentą pirksite tikrai ne vieneriems ir ne dvejiems metams. Daugybė parinkčių mūsų kataloge tikrai leis išsirinkti geriausią variantą, labiausiai atitinkantį jūsų individualius poreikius.