Korpusiniai baldai nėra paprasti baldai. Jie itin funkcionalūs ir šiuolaikiški, todėl tikrai tiks Jūsų klasėje. Jei nežinote, kokių baldų tiksliai norite, susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums išsirinkti geriausią variantą.

Korpusinės lentynos

Stalai

Korpusiniai baldai – ne tik baldai

Lentynos ir stalai – universaliausi korpusiniai baldai Jūsų klasei. Paprasto, bet šiuolaikiško ir universalaus dizaino baldus galima pritaikyti bet kokioje klasėje. Tikime, kad bus sunku išsirinkti iš tokio plataus lentynų asortimento: didelės lentynos be durelių arba su durimis, nedidelės kompaktiškos lentynos ar komodos. Kompiuteriniai stalai, stalai su dviem arba keturiais stalčiais arba kampiniai stalai – derinkite skirtingus stalus ir paįvairinkite klasės dizainą.

Netaupykite patogumo sąskaita

Jei jūsų kompiuterių klasėje stalai jau subraižyti, praradę spalvą ir nebeatrodo gerai, pats metas paieškoti naujų baldų. Mūsų korpusiniai baldai yra ilgaamžiai, tvirti ir patogūs. Daugiau vietos ant stalo reiškia ir daugiau tvarkos. Jei reikia, įsigykite stalų su stalčiais, kad mokiniai galėtų ten dėti tušinukus, sąsiuvinius ir kitas priemones.

Išnaudokite lentynų funkcionalumą

Nesvarbu, ar norite pademonstruoti mokinių laimėtus apdovanojimus, ar palaikyti tvarką klasėje, atviros korpusinės lentynos yra pigus ir geras pasirinkimas. Lentynos su stiklinėmis durimis labiau tiks demonstracijoms, o uždaros ar atviros lentynos – knygoms sudėti. Stenkitės neperkrauti lentynų, nes jos gali atlaikyti tik tam tikrą svorį. Geriau įsigykite kelias lentynas, jei reikia sudėti nemažai knygų. Atskirkite knygas kitokiomis interjero detalėmis (knygų laikikliais ar vazomis) ir pagyvinkite atmosferą.