UAB „Mokyklinių baldų centras“ biuro baldai – kiekvienam biurui

Biuro baldai yra itin svarbus Jūsų biuro elementas, ne tik dėl to, kad tai yra pagrindinė Jūsų ir Jūsų darbuotojų vieta, kurioje praleidžiate daugiausiai laiko. Labai svarbu yra ir baldų kokybė bei ilgaamžiškumas, kurie yra bene svarbiausi faktoriai renkantis tinkamus stalus ir lentynas. Iš kokybiškų ir patvarių medžiagų mūsų pagaminti biuro baldai ne tik atrodys moderniai ir sukurs profesionalią darbo aplinką, bet ir tarnaus ilgai ir leis jums patogiai dirbti visą dieną. Investuokite į kokybę, juk renkatės baldus ne vieneriems metams.

Korpusinės lentynos

Stalai

Patogumas, ilgaamžiškumas ir universalumas

Rinkdamiesi biuro baldus neabejotinai galvojate apie darbuotojų patogumą, sveikatą ir norite baldų, kurie būtų ne tik interjero detalė, bet garantuotų, jog Jūsų ir darbuotojų darbas bus našus, o ilgas sėdėjimas prie kompiuterio – nevarginantis. Būtent todėl siūlome įvairius stalus įvairiausiems Jūsų poreikiams: stalai su stalčių blokais, be stalčių, kampiniai stalai ir stalai sukurti būtent kompiuteriams. Baldus galime pagaminti ir pagal Jūsų individualius matmenis.

Šviesūs baldai – šviesus biuras

Turbūt nesusimąstėte, jog šviesios ir pastelinės spalvos darbo aplinkoje padeda labiau susikaupti, sukuria švaros ir profesionalumo įspūdį bei atrodo moderniai? Įsivaizduokite šviesų, neapkrautą biurą, kur jūsų darbuotojai gali dirbti susikaupę, nesiblaškyti, o per pertrauką išgerti puodelį kavos ir aptarti artėjančio savaitgalio planus. Turėdami daugiau vietos biure galite improvizuoti ir sukomponuoti įvairių formų ir tipų baldus ir lentynas sukurdami erdvumo įspūdį. Net jei jūsų biuras ir nėra didžiulis, galite vizualiai padidinti erdvę pastatydami atvirų lentynų. Šviesūs biuro baldai iš klevo ar buko taip pat yra puikus interjero elementas, kuris pagyvins bet kokią darbo aplinką labiau nei tamsūs ir neįdomūs baldai.

Peržiūrėkite mūsų katalogą ir išsirinkite jums labiausiai patinkančius baldus. Mūsų pagaminti biuro baldai yra puikus pasirinkimas bet kuriam biurui. Jei neišsirenkate, susisiekite su mumis ir padėsime išsirinkti geriausią variantą arba paruošime Jums individualų pasiūlymą.